Dāvāsim bērniem kustību prieku

Mazi sapņi par lieliem kļūst, ja tos sapņojam kopā! No šodienas līdz pat 8.decembrim pērc Latvijas Maiznieka maizi ar misijas zīmi un atbalsti pašmājās ražoto HOPP trīsriteņu iegādi Latvijas bērniem ar kustību traucējumiem.

Ikvienam sagādā prieku skriet, lēkt, peldēt – jo īpaši bērniem. Tomēr bērniem, kam diagnosticēta cerebrālā trieka, pat tik vienkāršas lietas var izrādīties grūti paveicamas. Velosipēds ir teju katra bērna sapnis. HOPP trīsriteņi ir pirmie Latvijā, kuri ļauj šo sapni piepildīt tiem bērniem, kuriem ir kustību traucējumi. Tāpēc Latvijas Maiznieks sadarbībā ar ziedot.lv izveidojis misiju, kuras mērķis ir sniegt iespēju pārvietoties ar īpaši piemērotiem velosipēdiem bērniem, kam ir kustību traucējumu un kuriem ir ļoti vajadzīga palīdzība, lai sasniegtu patstāvīgu kustību brīvību. Iegādājoties Latvijas Maiznieka ceptās maizes ar īpašo misijas zīmi, Tu palīdzi vairot kustību prieku, jo tādā veidā mēs varēsim bērniem dāvāt vairāk Latvijā radītos, īpaši pielāgotos HOPP riteņus. 

Šie divriteņi tiks dāvāti ģimenēm, kurās aug bērni ar kustību traucējumiem, bet pašas šādu trīsriteni nevar atļauties iegādāties.
 
Seko misijā paveiktajam un pastāsti par to arī draugiem: facebook.com/latvijasmaiznieks
 

Vairāk par misiju, iespēju palīdzēt īstenot sapni un saziedoto riteņu skaitu uzzini www.priekskusteties.lv