Latvijas Maiznieks atbalstīs jauniešu basketbola komandu

Lai atbalstītu basketbola attīstību, uzņēmums Latvijas Maiznieks noslēdzis vienošanos ar Bērnu un jaunatnes basketbola skolas Alfrēda Kraukļa VEF komandu. Sadarbības ietvaros ir piešķirts finansējums sporta formu un inventāra iegādei 35 zēniem, kuri basketbola skolā uzsākuši savas aktīvās sporta gaitas.

Šobrīd 35 jaunieši, kas dzimuši 2003.gadā, Bērnu un jaunatnes basketbola skolā pieredzējušā trenera Jāņa Rimbenieka vadībā apgūst pirmās iemaņas basketbola spēlē. Savukārt jau 2013.gada pavasarī tiks izveidotas trīs komandas, kas startēs jaunatnes līgā „Dumle” kausā.

Jauniešu basketbola komandas treneris Jānis Rimbenieks: „Laikā, kad valsts finansējums jauniešu sportam ir tik ierobežots, esam pateicīgi par privātā sektora atbalstu jauniešu basketbola attīstībai. Mēs augstu novērtējam Latvijas Maiznieka atbalstu, ar kura palīdzību varēsi sagādāt kvalitatīvas formas un bumbas mūsu jaunajiem sportistiem.  Šobrīd ir svarīgi dot bērniem iespēju trenēties, piedalīties sacensības un iemīlēt basketbolu. Tad arī labi rezultāti neizpaliks.”

Artūrs Ilziņš, Latvijas Maiznieks tirdzniecības un mārketinga vadītājs: „Mums, kā pārtikas ražotājiem, ir būtiski atbalstīt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, tai skaitā, sporta aktivitātes. Ar savu ieguldījumu jauniešu basketbolā vēlamies atbalstīt tieši gados jaunos sportistus, lai palīdzētu kaldināt Latvijas talantus, kas nākotnē mūs visus iepriecinās ar labu basketbolu. Esmu drošs par komandas panākumiem, jo ar viņiem strādā pieredzējušais treneris Jānis Rimbenieks, kurš savā 40 gadu darba pieredzē ir izaudzinājis virkni labu un talantīgu basketbolistu!”