Latvijas Maiznieks uzsāk jaunu tradīciju: sveic seniorus valsts svētkos un dāvina kūkas

Lai godinātu mūsu valsts seniorus Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā a/s Latvijas Maiznieks uzsāk jaunu tradīciju un dāvina senioru organizācijām 400 dzērveņu ruletes, kuras tiks nogādātas Rīgas aktīvo senioru aliansei (RASA), kā arī Latvijas Senioru alianses nodaļām Daugavpilī un Ogrē.

Artūrs Ilziņš, „Latvijas Maiznieka” tirdzniecības un mārketinga vadītājs:Latvijas Maiznieka produkcijas ražošanā, balstāmies uz paaudžu mantojumu, turam augstā godā tradīcijas, tāpēc, tuvojoties mūsu valsts dzimšanas dienai, īpaši vēlējāmies godināt tieši vecāko paaudzi. Vēlamies pateikties senioriem - cilvēkiem, kuri uzauguši kopā ar Latviju, un pratuši saglabāt un nodot tradīcijas nākamajām paaudzēm. Mēs visi zinām, ka Latvijā vecākās paaudzes ikdiena ir tālu no ideāla, tādēļ vēlamies kaut uz brīdi darīt viņu dzīvi saldāku un dāvināt vienu no mūsu pircēju iecienītākajiem  saldumiem – dzērveņu ruleti.”

Terēzija Mackare, biedrības „Rīgas aktīvo senioru alianse” vadītāja: „Mūsu biedrības seniori ir aktīvi valsts svētku svinētāji, tāpēc priecājamies par vērtīgo Latvijas Maiznieka iniciatīvu - sveikt valsts svētkos seniorus un kaut nedaudz saldināt mūsu dzīvi. Šogad ir Eiropas gads par aktīvu novecošanu un paaudžu solidaritāti, tāpēc uz svētku pasākumiem aicināsim arī jauniešus un kopīgi svinēsim Latvijas dzimšanas dienu!”