facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” ASTOTO GADU PĒC KĀRTAS ATZĪTS PAR LABĀKO DARBA DEVĒJU LATGALES REĢIONĀ

05.04.2022
AS “LATVIJAS MAIZNIEKS” ASTOTO GADU PĒC KĀRTAS ATZĪTS PAR LABĀKO DARBA DEVĒJU LATGALES REĢIONĀ

5. aprīlī, svinīgā ceremonijā tika apbalvotas aizvadītā gada iekārotākās darbavietas Latvijā jeb “TOP darba devēji 2021”, apkopojot vērtējumus no vairāk nekā 12 tūkstošiem darba ņēmēju.

 Šī gada aptaujas rezultāti ieviesuši vairākas izmaiņas populārāko darba devēju līderu sarakstos, tai skaitā arī Latgales reģionā. Tomēr neskatoties uz kopējām izmaiņām AS “Latvijas maiznieks” jau astoto gadu pēc kārtas ir izdevies nosargāt pirmo vietu un titulu TOP darba devējs 2021 Latgalē. Savukārt, uz otro vietu pakāpies uzņēmums AS “Preiļu siers”, bet trešo vietu šajā gadā ieņem SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”. Labāko un populārāko Latgales darba devēju ceturtajā pozīcijā ir SIA “Ceļi un tilti”, bet piektajā vietā SIA “DEVONA”.

Par galvenajiem iemesliem vēlmei strādāt pie TOP darba devējs 2021 Latgalē jeb AS  “Latvijas maiznieks”, respondenti norādījuši – uzņēmuma atpazīstamību un labu reputāciju, interesantu un perspektīvu biznesa nozari, saistošu uzņēmuma kultūru, kā arī pozitīvu saskarsmi ar uzņēmuma personālu (kā klientam, sadarbības partnerim).

AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” pirmsākumi meklējami 1968. gadā, kad tika dibināts Daugavpils maizes kombināts. Šobrīd  AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir lielākais maizes ražošanas uzņēmums Latvijā. Jaunākās tehnoloģijas apvienojumā ar labākajām Latvijas maizes cepšanas tradīcijām ļauj produktiem saglabāt nemainīgi labu garšu un kvalitāti.