facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

Izstādē RIGA food Grieķu jogurta maize iegūst zelta diplomu

09.09.2017
Izstādē RIGA food Grieķu jogurta maize iegūst zelta diplomu

No 6. līdz 9. septembrim Ķīpsalā norisinājās ikgadējā izstāde RIGA FOOD 2017, kurā LATVIJAS MAIZNIEKA jaunā Gaisīgā grieķu jogurta maize ieguvusi pirmo vietu un zelta medaļu kategorijā „Iepakojums maizei un bakalejas izstrādājumiem”. Šī produkta izstrādē un ieviešanā tirgū uzņēmums investējis 30 000 eiro.

“Sekojot jaunākajām tendencēm pārtikas nozarē un patērētāju pieprasījumam, jaunā produkta – maizes, kuras sastāvā ir 18% grieķu jogurta – izstrādi sākām šī gada janvārī. Produkts tirgū pieejams kopš vasaras vidus, un pircēji to jau ir augstu novērtējuši,” pastāstīja uzņēmuma pārdošanas un mārketinga nodaļas vadītājs Māris Daude.

Četru dienu garumā izstādes RIGA FOOD apmeklētāji varēja nogaršot jau iemīļotus uzņēmuma produktus, sajust svaigi ceptu smalkmaizīšu smaržu, priecāties par kūku daudzveidību un iepazīties ar jaunumiem. Šī gada laikā LATVIJAS MAIZNIEKS savas produkcijas cienītājus ir iepriecinājis ne tikai ar Gaisīgo grieķu jogurta maizi, bet arī ar citiem jaunumiem. Uzņēmuma produktu klāstu ir papildinājusi „Vējo” kūka ar želejas gabaliņiem, burkānu biskvīta kūka „Kūko”, kā arī „Piccolo” maizīšu sērija ar divām jaunām garšām un Kaņepju maize. LATVIJAS MAIZNIEKAstendu izstādē RIGA FOOD 2017 apmeklēja un atzinīgi novērtēja tādas prominences kā Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs un bijušais Latvijas valsts prezidents Valdis Zatlers. Laba vēlējumus uzņēmumam veltīja arī kolorītās suitu sievas.

uploaded picture

uploaded picture

uploaded picture

uploaded picture