facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

Konkurss "Vēlējums manam aizstāvim – karavīram"

16.06.2016
Konkurss "Vēlējums manam aizstāvim – karavīram"

Latvijas Transatlantiskā organizācija (LATO) rīko zīmējumu konkursu Latvijas bērnu namiem “Vēlējums manam aizstāvim – karavīram” par godu Latvijas Zemessardzes 25. jubilejai. Konkursa mērķis - bērnos un jauniešos rosināt interesi par Latvijas Zemessardzi, kā arī veicināt drošības un patriotisma sajūtu.

Konkurss norisinās no š.g. 16.jūnija līdz 1.augustam. Piedalīties aicināti bērni visās vecuma kategorijās. Darbus iespējams iesūtīt ar Latvijas Pasta starpniecību, sūtot uz Latvijas Transatlantiskās organizācijas biroja adresi Rīgā, Alberta ielā 13, LV-1010 no 16.jūnija līdz 1.augustam.

Iesūtītos zīmējumus varēs apskatīt LATO mājaslapā un sociālajos tīklos, kā arī visi darbi septembrī publiski tiks izstādīti apskatei Tirdzniecības Parkā "Alfa". Darbu vērtēšanā piedalīsies gan LATO pārstāvji, gan projekta atbalstītāji (t/c Alfa, Aerodium Sigulda, Zvaigzne ABC, Latvijas Maiznieks, Draugiem.lv, Latvijas kuģniecība (Latvian Shipping Company), Venden, Jumava, Latvijas Leļļu teātris,Latvijas Gāze), kuri sagādās patīkamas balvas projekta dalībniekiem un labāko zīmējumu autoriem.