LATVIJAS MAIZNIEKA svaigi ceptā maize triumfē pilsētu svētkos

Pasniedzot smaržīgas, tikko no krāsns izņemtas sāļās un saldās maizītes un īpašās rudzu maizes ar speķi, burkāniem, sēklām u.c. gardām piedevām, kas ietilpst jaunajā sērijā „Svaigs no krāsns”, LATVIJAS MAIZNIEKS bagātināja pilsētu svētku programmu Rīgā, Jūrmalā, Saldū, Daugavpilī un Cēsīs.

Kārdinošās smaržas pievilināti, gardēži pacietīgi pulcējās pie LATVIJAS MAIZNIEKA teltīm, lai sagaidītu savu tikko no krāsns izņemto maizīti.

latvijas_maiznieka_stends

Svētku ietvaros LATVIJAS MAIZNIEKS organizēja arī dažādas aktivitātes bērniem, kuri ar interesi līmēja, zīmēja, fantazēja un radīja savas īpašās sviestmaizes.

Protams, kā neatņemama svētku sastāvdaļa bērnus pasākumos priecēja Kūciņš, dalot balonus un piedaloties jautrās fotosesijās.

Sērijas „Svaigs no krāsns” produktu klāstā ietilpst gan dažādas rudzu, gan kviešu maizes un minimaizītes ar piedevām visdažādākajām gaumēm – olīvām, ķirbju sēklām, garšaugiem, tomātiem u.c. Mūsuprāt, nesen no krāsns izņemtas maizes vilinājumam – kraukšķīgajai garozai un siltajam viducim apvienojumā ar mūsu tehnologu izstrādāto izteiksmīgo un bagātīgo garšu, – pretoties ir neiespējami!

Jāpiebilst, ka siltās, tikko ceptās maizītes pieejamas ne tikai pilsētu svētku teltīs, bet arī veikalos „Rimi”, „Stockmann”, „Prisma”, „Maxima” un starptautiskā izstāžu centra „Ķīpsala” rīkotajā izstādē „Riga Food 2015”.

Ar pilnu "Svaigs no krāsns" produkcijas klāstu ikviens var iepazīties mājas lapā www.maiznieks.lv/siltas.