LATVIJAS MAIZNIEKS debitē "Riga Food"

Plašākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs “Riga Food”, kas ik gadu Ķīpsalā pulcē simtiem dalībnieku no dažādām pasaules malām un tūkstošiem nozares profesionāļu un gardēžu, šogad pirmo reizi savā paspārnē uzņems arī LATVIJAS MAIZNIEKA stendu.

Stenda vadmotīvs būs LATVIJAS MAIZNIEKA jaunākais lolojums – sērijas „Svaigs no krāsns” maizes, maizītes – gan sātīgu un sāļu, gan gaisīgu un saldu garšu piekritējiem. „Svaigs no krāsns” produktu klāstā ietilpst rudzu, kviešu maizes un minimaizītes ar piedevām visdažādākajām gaumēm – olīvām, ķirbju sēklām, garšaugiem, tomātiem u.c. Ar pilnu šīs produkcijas klāstu ikviens var iepazīties mājas lapā www.maiznieks.lv/siltas.

Papildus ikvienam būs iespēja pārliecināties, cik vienkārši pagatavojama ātrā maltīte ar gardajām saldētās produkcijas maizītēm steidzīgajiem un aizņemtajiem kārumniekiem. Šajā sortimentā piedāvājam četras garšas:

-          maizītes ar ābolu un īrisa pildījumu

-          ābolu maizītes

-          biezpiena maizītes

-          pīrādziņi ar cīsiņu un sinepju-gurķu pildījumu.

Atliek saldētās maizītes tikai 15-30 minūtes atlaidināt, izkārtot uz cepešpannas, ielikt iepriekš sakarsētā krāsnī. Rezultāts pārsteigs. Būs ātri un galvenais - gardi!

Riga Food ir vieta, kur ikviens gardēdis var smelties idejas savai ēdienkartei, nogaršot daudz ko jaunu un baudīt pavāru, konditoru un bārmeņu šovus, savukārt profesionāļi – smelties idejas, gūt jaunas zināšanas un informāciju, kā arī veicināt sava biznesa attīstību.

Uz tikšanos izstādē!