facebook-icon
instagram icon
youtube icon
email icon

LATVIJAS MAIZNIEKS - 2. lielākais nodokļu maksātājs Latgales reģionā 2015. gadā

31.03.2016
LATVIJAS MAIZNIEKS - 2. lielākais nodokļu maksātājs Latgales reģionā 2015. gadā

2016. gada 31. martā svinīgā ceremonijā, piedaloties finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai un VID ģenerāldirektorei Inārai Pētersonei, jau 19. reizi tika apbalvoti valsts lielākie nodokļu maksātāji. Otro gadu pēc kārtas pateicību par ieguldījumu valsts budžetā saņēma arī LATVIJAS MAIZNIEKS.

Šogad LATVIJAS MAIZNIEKS tika sveikts kā 2. lielākais nodokļu maksātājs Latgales reģionā. SIA Latrostrans, kas kopš 1994. gada transportē naftas produktus, ir Latgales reģiona lielākais nodokļu maksātājs.

No pārtikas un dzērienu ražošanas sektora atzinība tika izteikta arī uzņēmumiem

  1. kooperatīvajai sabiedrībai “Latraps”, kas paralēli dažādiem ar lauksaimniecību saistītiem pakalpojumiem saviem klientiem piedāvā iesalu, rapšu eļļu un rapšu raušus (2015.gada otrais lielākais eksportētājs pēc eksporta apjoma uz trešajām valstīm vai trešajām teritorijām);
  2. dzērienu ražotājam A/S “Cēsu alus” (2015.gada lielākais nodokļu maksātājs Vidzemes plānošanas reģionā).

Saņemot šādu apbalvojumu, LATVIJAS MAIZNIEKS sevi apliecina kā godprātīgu un sociāli atbildīgu uzņēmumu, jo daļa līdzekļu tiek novirzīta, piemēram, pensijām, valsts bērnudārzu un slimnīcu uzturēšanai, valsts drošībai un izglītībai.