Lepni zem Latvijas karoga „Mežaparkā”

2013. gada 16. un 17. novembrī no plkst. 17.00 līdz 22.00 kultūras un atpūtas parkā „Mežaparks” festivāla „Staro Rīga” ietvaros Latvijas iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt pasākumu „Lepni zem Latvijas karoga!”

Rudens tumšākajā laikā „Mežaparka” apsaimniekotāji – SIA „Rīgas meži” – organizē pasākumu „Lepni zem Latvijas karoga”. Ieplānotas vairākas krāšņas un līdz šim Latvijā nebijušas aktivitātes.

„Mežaparka” alejas no Rīgas Zooloģiskā dārza līdz Lielajai estrādei tiks izgreznotas ar vairāk nekā 100 karogiem, veidojot sarkanbaltsarkano karogu aleju, kuras turpinājumā pirmo reizi būs iespējams vienkopus aplūkot Latvijas pilsētu un novadu karogus.

Nonākuši Lielās estrādes teritorijā, apmeklētāji varēs atdot godu pasaulē lielākajam Latvijas karogam, kas nosegs gandrīz visu kora podestūru un kura izmērs ir vairāk nekā 1000 kvadrātmetri. Tam līdzās no degošām svecītēm veidoti latvju ornamenti atgādinās par šīs vietas lielo nozīmi mūsu tautas vēsturē.

Ikviens varēs piedalīties gaismas objekta – mirdzošās „Latvijas” veidošanā, noliekot pie karoga savu līdzi paņemto svecīti.

Virs lielākā pasaulē karoga tiks projicēta filma par Latvijas nacionālajām vērtībām un uzņēmumiem, kas nes Latvijas vārdu pasaulē un ar savu darbību nodrošina valsts ekonomisko stabilitāti – esam lepni, ka AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir starp šiem uzņēmumiem.

Lielās estrādes ēkā visus gaidīs AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” sarūpēts cienasts. Kā arī būs iespēja fotografēties kopā ar Latvijas Maiznieka „Kūciņu” iemūžinot šo dzīvespriecīgo mirkli!

Pasākuma kulminācija 16. un 17. novembrī plānota plkst. 20.00, kad klātesošie varēs vērot iespaidīgu uguns rituālu. Visi kopā ar savu labo domu spēku piešķirsim enerģiju krāšņajām uguns skulptūrām.

Pasākums „Lepni zem Latvijas karoga!” ar dzīvo uguni un karogiem uzrunās mūsu patriotisma jūtas, sasildīs sirdis un ļaus aizdomāties par vērtībām, kas mūs vieno un dara bagātus, liekot lepoties ar savu valsti.

Tiekamies Mežaparkā – Tavs draugs LATVIJAS MAIZNIEKS!