RIGA FOOD 2016 aizvadot

Sestdien, 10. septembrī, noslēdzās kārtējā RIGA FOOD, lielākā pārtikas izstāde Baltijas valstīs. Salīdzinot ar pagājušo gadu, šogad LATVIJAS MAIZNIEKS piedalījās izstādē ar ievērojami plašāku un spilgtāku stendu. Tika prezentēti jaunākie uzņēmum produkti - gan Īstenās, gan Jaunās Spetlas maizes, kā arī pasakini kruasāni, ko ikviens var izcept mājās, pateicoties LATVIJAS MAIZNIEKA piedāvātajām saldētajām maizītēm mazumtirdzniecības iepakojumos.
 
 
 
 
 
 
Viens no pagodinošākajiem izstādes notiekumiem - trīs no RIGA FOOD atvestie apbalvojumi starptautiskajā konkursā "Riga Food 2016 Iepakojums nr. 1"! Divi ir skatītāju balsojumā piešķirti, bet trešo ieguvām, pateicoties starptautiskas ekspertu žūrijas balsojumam.
 
Pēc žūrijas vērtējuma 3. vietu ieguva “Tukuma piens” par iepakojumu ’’Baltais” “Protein” jogurta dzērienam, 2. vietu – “Latvijas maiznieks” par iepakojumu “Jaunā Speltas tumšajai maizei’’ un 1. vietu – “Rāmkalni Nordeco” par iepakojumu “Lielogu dzērveņu sukādēm un lielogu dzērveņu sukādēm šokolādē’’. Savukārt Grand Prix saņēma “Nilsson” par iepakojumu “Kafijas pupiņas Nilsson Classic Professional’’.
Pēc apmeklētāju balsojuma, kategorijā “Iepakojums maizei un bakalejas precēm” 1. vietu ieguva “Latvijas maiznieks” par iepakojumu “Pavasara” sēklu maizēm, 2. vietu – “Latvijas maiznieks” par iepakojumu “Jaunajai Speltas maizei’’ un 3. vietu – “Saldus maiznieks” par iepakojumu “Rudzu ķiploku grauzdiņiem’’.
 
Visi žūrijas vērtējumā apbalvotie iepakojumi un “Riga Food 2016” apmeklētāju balsojumā 1. vietas ieguvušie iepakojumi piedalīsies starptautiskajā iepakojuma tehnoloģiju un loģistikas izstādē „TAROPAK 2016", kas no 26. līdz 29. septembrim notiks Poznaņā, Polijā!
 
II vieta
pēc starptautiskas žūrijas vērtējuma
I vieta un zelta medaļa
pēc skatītāju vērtējuma
II vieta un sudraba medaļa
pēc skatītāju vērtējuma